رویای شما ماموریت ماست!

با توجه به حجم انبوه روش های تبلیغاتی ، اکثر مشاغل سراسر کشور معمولا درگیر روش های پر هزینه و کم بازده تبلیغاتی می شوند . گروه فرازتخفیف با علم روز و کارشناسی شده ، دائما در حال بررسی پربازده ترین ، ایده آل ترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی می باشند . با فراز تخفیف صاحبان عزیز مشاغل می توانند با هزینه مناسب نام برند خودرا به گوش عموم مردم در سراسر کشور برسانند .
ما دائما درتلاش جهت ارائه بهترین روش های تبلیغاتی به شما هستیم
{ باما پیشرفت و رشد را در کسب و کارتان تجربه کنید }

#بافرازـبرفرازـمیمانیم

تبلیغات گسترده

فراز کارت

پنل پیامکی

تخفیف

ربات اینستاگرام

بازاری به وسعت جهان ! شبکه گسترده تبلیغات و کسب و کار

تعداد فروشگاه های فعال

134 فروشگاه

تعداد کاربران

310 کاربر فعال

کاربران آنلاین

110 کاربر

کد تخفیف

51 کد تخفیف
شرکت پارسیان طروات ویرا (بامسئوليت محدود) به شماره ثبت 67918 فعالیت خود را با مدیریت آقای مجتبی عاطفی 1398 شروع کرده است. هسته اولیه این /2/ از تاریخ 25 مجموعه در راستای حضوری پویا و خلاق در کسب و کارهای فضای مجازی شکل گرفت. • فراز تخفیف چیست ؟ سایت فروشگاهی و خدماتی نوین .فراز (FARAZTAKHFIF) تخفیف فراز تخفیف مجموعهای از امکانات برای بهتر زیستن و ایرانی آباد تر است. اهداف اصلی و خط مشی مهم ما در شروع فعالیت ( فراز تخفیف) ایجاد بستری مناسب و امن برای ارایه و تبلیغات انواع خدمات و محصولات کسب و کارها و مشاغل ایرانی با موازین قانونی در جامعه میباشد. با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در سالهای اخیر و همچنین نیاز جامعه به بستر سالم برای فعالیت جوانان , طرح و ایدهی خلاقانه فراز تخفیف پس از سالها تحقیق و تفکر به یاری پروردگار عملیاتی و اجرا شد. یکی از اهداف اصلی دیگر ما در فراز تخفیف ایجاد بستری مناسب برای درآمدزایی با تکیه بر نیروی جوان ایرانی میباشد.
خدمات نوین فراز تخفیف سرویس مدیریت هزینه ها -کمپین حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و فروشگاههای اینترنتی مجاز ایرانی -خدمات بازارسازی باشگاه مشتریان -خدمات اعتباری -خدمات رفاهی و گردشگری و توریسم ۲۰ الی ۷۰ ٪تخفیف -خدمات درمانی زیبایی ۱۰ الی ۶۰ ٪تخفیف -خدمات تجاری -فروش پنل پیامکی -فروش پنل پیامکی -اموزش خلبانی -پرواز های تفریخی -بات اینستاگرام و تلگرام -تبلیغات تلگرامی -خدمات اطلاع رسانی و پیامکی فول آپشن -خدمات دیجیتالی و نرم افزاری و الکترونیکی دانش بنیانی -خدمات تخفیف گروهی فروشگاهی -خدمات بیمه عمر و بیمه تکمیلی و درمانی و بیمه سلامت و بیمه خودرو و حوادث خدمات اینترنت های - ADSLو انواع خدمات دیگر...
ما نهایت سعی و تلاش خود را انجام میدهیم تا در مرحله عمل بتوانیم قدمهای موثری در جهت توسعه و پیشرفت کسب و کارها و مشاغل جامعه و رونق بخشی بازار سنتی و اقتصادی کشورعزیزمان در بخش خدمات برداریم و امیدواریم به یاری خداوند بزرگ ، بتوانیم در مسیری صحیح خدمتگزار مفید و لایقی برای تولیدکنندگان و مشتریان و مصرف کنندگان در حوزه خدمات باشیم.
باتشکر :روابط عمومی فراز تخفیف